Okna PCV | Pasywne

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii wybranego produktu

Veka 82

Okno stworzone z myślą o nowoczesnym pasywnym budownictwie jednorodzinnym. Profil klasy A, dodatkowa trzecia uszczelka oraz pakiet trzyszybowy  zapewniają wyjątkowo niski współczynnik przenikania ciepła. Całość zamknięta jest w zgrabnym klasycznym profilu z wyjątkowo cienkim zgrzewem Contourline. Dzięki designerskim dodatkom okna zapewniają niepowtarzalny wygląd.

Perfectherm

To nowoczesne okno w klasycznym standardzie.  Profil klasy A, dodatkowa trzecia uszczelka oraz pakiet trzyszybowy sprawiają, że okna Perfectherm spełniają wymagania stolarki pasywnej. Aby sprostać oczekiwaniom klientów występują dwa stylowe skrzydła półzlicowane i zlicowane.

Trokal 76 +

Ekonomiczne podejście dobrze sprawdzi się, gdy planujesz większą inwestycję i zależy Ci na kompromisie pomiędzy dobrymi parametrami przenikalności cieplnej, a standardowym designem. Okna charakteryzują się eleganckim profilem klasy B. Pakiet trzyszybowy oraz dodatkowa trzecia uszczelka sprawią że okna zapewniają doskonałą izolacyjność termiczną i akustyczną.

BluEvolution 82

Okna pasywne   w profilu klasy B sprawdzą się zarówno w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym jak i w renowacji. Okna łączą w sobie wyśmienitą oszczędność energii oraz innowacyjną technologię uszczelniania na najwyższym poziomie.