Drzwi Zewnętrzne

Kliknij w zdjęcie, żeby przejść do galerii wybranego produktu

Stalowe

Drzwi przeznaczone do stosowania w budownictwie wielorodzinnym oraz jednorodzinnym. Solidna budowa oraz bardzo dobre parametry techniczne gwarantują zadowolenie z użytkowania. Drzwi stalowe charakteryzuje również bardzo atrakcyjna cena i wysoka jakość produktu. W zależności od oczekiwań możemy skonfigurować modele antywłamaniowe, energooszczędne w postaci klasycznej lub nowatorskiej.

Aluminiowe

Drzwi aluminiowe doskonale sprawdzają się w budynkach użyteczności publicznej, biurach, sklepach jak również w domu. Trwałość jaką daje aluminium sprawia że drzwi są solidne, trwałe i służą na lata. Drzwi aluminiowe jednoskrzydłowe dają duże możliwości, gdyż możemy stworzyć modele o wymiarach do 1,4metra szerokości i 2,6 metra wysokości. Aby te walory przenieść do domu zastosowano  innowacyjne panele ozdobne oraz dopracowano szczegóły aby funkcjonalność szła w parze z estetyką. Dzięki panelom nakładowym i krytym zawiasom drzwi zyskują niesamowity design. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej grubości skrzydła i wypełnienia otrzymujemy doskonałe parametry izolacyjności cieplnej od 0,61 W/m2K.

Drewniane

Konstrukcja drzwi oparta na drewnie zapewnia im niezwykłą trwałość oraz niepowtarzalny wygląd. Słoje na drzwiach są naturalne a identycznego efektu nie da się osiągnąć na żadnym innym materiale. Drzwi dzięki 3krotnemu lakierowaniu uzyskują trwałą powierzchnię i wyjątkową intensywność kolorów. W dal odchodzi stereotyp, że drzwi drewniane sprawdzają się tylko w klasycznych wnętrzach. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych projektów drzwi drewniane dodadzą jedynego w swoim rodzaju charteru i efektownie wykończą projekt Waszego domu. Do wyboru Państwa są drzwi o grubości 78mmm, 90mm lub 105mm. Drzwi drewniane mają również doskonałe parametry przenikalności cieplnej od 0,54W/m2K.