Bramy Garażowe

segmentowe

Prime
UniPro
unitherm
Bramy segmentowe są najbardziej komfortowym rozwiązaniem do garażu. W zależności od potrzeb można wybrać wersję ręczną lub automatyczną. Bramy segmentowe sprawiają że oszczędzamy miejsce w garażu, które możemy zagospodarować według potrzeb. Konstrukcja bramy wyposażona jest w systemy bezpieczeństwa zapewniające nam wygodę użytkowania. Doskonała izolacyjność termiczna uzyskana została dzięki panelom 40mm lub 60mm oraz uszczelnieniom po całym obwodzie.

Prime - segmentowe

Innowacyjna, dopracowana w każdym szczególe. Unikatowa konstrukcja panelu Innovo o grubości 60 mm pozwala na uzyskanie świetnych parametrów przenikania ciepła. Specjalne rozwiązania takie jak system 5-ciowarstwowego zaginania blachy, zapewniają stabilne mocowanie elementów co jeszcze bardziej zwiększa wytrzymałość konstrukcji.

UniTherm - segmentowe

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.
Brama UniTherm powstała w odpowiedzi na potrzeby budownictwa energooszczędnego. W pełni wykorzystuje właściwości cieplne panelu INNOVO o grubości 60 mm oraz zastosowanych w niej systemów uszczelnień. To więcej zaoszczędzonej energii w domu, ponieważ straty ciepła zostały wyeliminowane w najbardziej newralgicznych miejscach płaszcza bramy. Współczynnik przenikania ciepła panelu wynosi 0,33 W/m2K, co przekłada się na znakomitą termoizolacje całej bramy.

UniPro - segmentowe

Bramy segmentowe UniPro  są bramami ciepłymi, a współczynnik U który uzyskują jest porównywalny ze współczynnikiem jaki mają okna wielokomorowe stosowane w budownictwie energooszczędnym. Tak niską wartość uzyskujemy dzięki panelom o grubości 40 mm.

rozwierne

Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

uchylne

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

przemysłowe

Bramy segmentowe doskonale sprawdzają się w budynkach przemysłowych. W tych dużych bramach została połączona solidność, niezawodność, dbałość o bezpieczeństwo oraz nowoczesność. To pozwala zaopatrzyć każdą kategorię przemysłu w odpowiednie rozwiązania techniczne.